Leshoje banes me qera te Qafa afer Meto Bajraktari

Jepet me qera nga: petrit 16 Jan 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banes me qera te Qafa afer shkolles Meto Bajraktarit. Banesa eshte e mobiluar dhe ne katin e pare, e pershtatshme shume per familjar. Per me shume jnformata kontaktoni ne 044 659 271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim