Leshoje banes me qera

Jepet me qera nga: Shefi 01 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo,garazh
Banesa ka uje 24 ore
Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Cmimi: 250 Euro
Nr.kontaktues: 044/202956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim