Leshoje banese me qera ne lagjen MATI 1

Jepet me qera nga: Visar 13 Jan 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja MATI 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen MATI 1 , e mobiluar dhe e paisur me te gjitha gjerat , gjendet ne katin e 6 , kontakto : 049551357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim