Leshoje banese me qera

Jepet me qera nga: Dardan 15 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi (Dragodan) - te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e dyt, ka nje dhome fjetje dhe nje dhome ndeje se bashu me kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim