Leshoje banesen me qera ne Ulpiane te fontana

Jepet me qera nga: Banesa 25 Gsh 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera ne lagjen Ulpiana perkatesisht te fontana. Banesa gjendet ne katin e 3, eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine,ballkon. Banesa ka uje dhe rryme 24 ore, liftin, si dhe ngrohje qendrore nga ngrohtorja e qytetit. Ka parking te mjaftueshem per vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim