Leshoje banesen me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Banesa 20 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpiane te fontana. Banesa gjendet ne katin e 3 dhe ka lift. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, ballkon. Eshte e mobiluar. Ka nxemje qendrore dhe uje 24 ore. Parking te mjaftueshem.
Te interesuarit te lajmrohen ne keta numra te telefonit.
045-555-517
044-999-509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim