Leshoje banesen me qera

Jepet me qera nga: xxx 12 Gsh 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohe banesa me qera, e cila gjindet prapa "AAK"-se, banesa eshte dy dhomeshe si dhe ka nje dhome dite me kuzhine, si dhe gjindet ne kqtin e 3-te. Per me shume info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim