Leshoje banesen me qira afer parkut te qytetit

Jepet me qera nga: banesa me qira 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Leshoje banesen me qira afer parkut te qytetit - 5min larg nga sheshi "Nene Tereza". Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine;
-dhome gjumi;
-banjo;
-ballkon.

Per me teper mund te kontaktoni ne tel 044 133 399 dhe/ose e-mail: rexhepia@yahoo.com. Banesa mund te shikohet prej ores 18:00 - 21:00.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim