Leshoje banesen me qira ne lagjen Dardani mbi Kurr

Jepet me qera nga: Imer 07 Gsh 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kurriz Dardani - Prishtinë
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte mbi kurriz tek Bill Kllintoni,
Eshte 2 dhomeshe, kuzhina, banjo dhe wc,
banesa eshte gjysem e mobiluar e gateshme per banim,
Banesa eshte ne katin e 9 mirpo lifti punon rregullisht dhe perdoret me kartel,
perparsi kane familjaret si dhe ata qe rrine per kohe me te gjate ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim