Leshoje banesen me qira per zyre ne qender

Jepet me qera nga: fetah 07 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira per zyre ne qender te prishtines, banesa eshte kaptas per swiss diamond hotel gjendet ne katin e pare oshte ne perfundim te renovimit i ka 5 njesi, ballkon, dhe banjo banesa ka 85m2 te intersuarit mund te kontaktojn ne numrin 045-437-283 ose 038-535-552.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim