Leshoje banesen me qira

Jepet me qera nga: Halit Bytyqi 22 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoje banesen me qira!
Banesa gjindet te Sllovenia e Sportit , posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, ka siperfaqe 53m2.Komplet e mobiluar.
Leshohet per banim nga data 01.04.2016, banesa leshohet vetem per familiare dhe nderkombetare,
Cmimi sipas marrveshjes !
Kontakti tel: 049/930-077 viber +37744/363-232
Email:halitbytyqi@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim