Leshoje me qera gasonjeren

Jepet me qera nga: Beni 11 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 26 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj gasonjeren me qira, e cila gjendet te tregu ne Ulpiane,me saktesisht afer "CITY POINT-it" apo te Furra “Graniti”.Eshte ne katin perdhese,perbehet nga dy kauqa,kuzhina dhe banjo.
E pershtatshme per banim komod te ndonje qifti,por mund te shfrytezohet edhe si zyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim