Leshoji Banese me Qera ne Ulpijan

Jepet me qera nga: Azem 25 Gsh 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Henry Dinau C 15
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e renovuar, e mobiluar dhe i plotson nevojat per student dhe familjare.


Numri Kontaktuse ne tel.: 045312846 ose 045312851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim