Leshojmë Banesën me qera për zyre në Dardani

Jepet me qera nga: Kont. 27 Gsh 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani Prishtinë,
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është e rinovuar në tërësi, I posedon 2 dhoma, sallon, kuzhinë, banjo dhe 2 ballkona.
Banesa gjindet në katin e 3.
Përparësi kanë ofertat për zyre
çmimi sipas marrëveshjes
Kontakt. 044/640-414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim