Leshojmë banesë me qira

Jepet me qera nga: Rexhep 19 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
banesa ka siperfaqe pre 65 m2(nje sallon me kuzhine,nje dhome gjumi ,koridor,ballkon dhe banjo)gjendet ne katin e trete ne afersi te OSB-se dhe Viva Fresh Store dhe eshte e banueshme menjehere.
Banesa eshte ne gjendje te mire.Per me shume informata na kontaktoni ne numrat: 044223380 dhe 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim