Leshojm Banes me qira

Jepet me qera nga: Rexhep 29 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Laxhja e Muhaxherve
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer nderteses se OSBE-es te Viva fresh Store. Banesa eshte 65m2 ne katin e tret ,ka nje dhome gjumi nje sallon, kuzhinen, banjon, koridorin dhe ballkonin per me shume informacione kontaktoni ne Nr.044223380 - 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim