Leshojm banesë me qera në Qender

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 26 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. "Eqrem Cabej"
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banesë me qera në Qender e cila gjindet në Rr. "Eqrem Cabej" me sipërfaqje 91.80m2.Banesa ka dy dhoma fjetjes,salonin kuzhinën dhe tryezarin ndamas,ka dy banjo dhe ngrohje qendrore.
Qiraja mujore pa shpenzime është: 500 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim