Leshojm banes ekskluzive në Ulpian,

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhome dite me kuzhine,dy dhoma gjumit, banjo,Wc, shpajz, dhe një teras të madhe,
Banesa është e mobiluar në mënyre moderne dhe e përshtatshme për banim.
Çmimi: 800 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim