Leshojm banese me qira afer komunes se Prishtines

Jepet me qera nga: Xhelil 03 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rrugen UCK-se.afer komunes se Prishtines
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banese me qira ne qender te Prishtines ne rrugen UCK -se.afer komunes se Prishtines banesa ka 35 m2.ne te gjendet nje banjo koridor dhom dhe ballkon.
Tel:044196936
044533048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim