Leshojme banes me qera Mbrapa Teatrit

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojme banes me qera Mbrapa Teatrit,sallonin e madh afro 60m2
trepezari
kuzhine
depo
banjo
3 dhoma te fjetjes ( te medha)
ballkoni i madh (afro 6m2)
ka pllakar (garderobe) pergjate korridorit dhe mobilje te reja
banesa eshte e re dhe ne gjendje shume te mire
uje 24h pa nderprerje
banesa eshet shume e qete
pamjen e ka kah Muzeu i Prishtines dhe ndertesa e qeverise keshtu qe nuk ka zhurme dhe eshte shume qete
qasje ne parking direkt qe mundeson shume leht hyrjen dhe daljen nga ndertesa
shume afer qendres se qytetit dhe qasjet tjera per sherbime jetesore.
Oferta per qera eshte 750 Euro/mujore.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim