Leshojme banes me qera

Jepet me qera nga: Rexhep Pllana 09 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin perdhese dhe ka dy dhoma gjumi, kuzhina dhe salloni se bashku, banjo dhe nje shpajz.
Banesa gjendet ne Rr. Antigona Fazliu Nr. 36 Prishtine, afer Shkolles Fillore "Pjeter Bogdani". Po ashtu afer baneses jane edhe Gjimnazi "Sami Frasher", ish shkolla mesme teknike "28 Nentori" si dhe Tregu i gjelber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim