Leshojme banes me qira

Jepet me qera nga: Rexhep 25 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer nderteses se OSBE-se tek viva fresh store.Eshte 65 m2 dhe ka ketë radhitje dhomë gjumi,sallon,kuzhine,banjo,koridor dhe ballkone.per me shume informacione kontaktoni ne nr. 044223380 ose 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim