Leshojme banes me qira

Jepet me qera nga: Rexhep 26 Sht 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Aktash 1 afer nderteses se OSBE-se dhe VIVA FRESH STORE.Banesa gjendet ne katin e 3.Banesa ka 65 m2 siperfaqe , 1 dhome gjumi 1 sallon dhe kuzhine, banjo ,koridor dhe ballkon.per me shume informata kontaktoni ne nr 044223380 ose 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim