Leshojme banes me qira

Jepet me qera nga: Rexhep 05 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 65 km2,ne katin e 3 dhe gjindet ne afersi te OSBE-se dhe VIVA fresh store.Banesa ka 1 sallon me kuzhinë,1 dhome gjumi,koridor,banjo dhe 1 ballkon.Banesa eshte ne gjendje shume te mire per banim.Per me shume 044223380 ose 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim