Leshojme banese me qera

Jepet me qera nga: ena 23 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojme banese me qera te mobiluar, e pabanuar deri me sot. Banesa ka sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.Ka ashensor, rryme dhe uje 24 ore. Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, afer nderteses se Keshillit Gjyqesore te Kosova.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim