Leshojme banese me qera

Jepet me qera nga: Rexhep 26 Shk 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka si[erfaqe prej 65m2(nje sallon me kuzhine ,nje dhome gjumi,koridor,ballkon me banjo),gjendet ne katin e trete ne afersi te OSBE-se dhe Viva Fresh Store dhe eshte e banueshme menjehere.Banesa eshte ne gjendje te mire .Per me shume informata na kontaktoni ne numrat 044223380 dhe 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim