Leshok banes me qera

Jepet me qera nga: Shkumbin 28 Sht 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagen ulpiana . Banesa ka 3 dhoma dhe kuzhinen . Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta nr te telefont :049235463 dhe 045 850 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim