Lokal me qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: gzimi 30 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Lokal me qera ne Dragodan afer Hekurudhes #007, .
Qmimi i Lokalit eshte: Muaj (450) euro

Lokali ka 46 m2

Lokali gjendet ne katin perdhes e larte dhe eshte e pershtatshme
per zyre, ordinance, sallon bukurie etj.

Lokali ka nje Toalet, uje 24h

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
044957892
gzimi.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim