Lokal me qera ne Emshir, te banesat e EXDC

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 06 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Emshir, te UBT-ja
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet ne katin perdhes dhe ka nje hapsire te mjaftueshme per ushtrim te veprimtarise tuaj.

045319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim