Lokal me qera perballe kolegjit fama

Jepet me qera nga: Lumni 01 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Gustav Mayer nr.23
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj lokalin 270 m2 me qera lokali ka tri ndarje dhe shum i pershtatshem per zyre. Lokali gjendet perballe kolegjit fama ne prishtine
info ne: 045 272 705 dhe
049 511 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim