Lokal me qira në Dardani mbrapa Postes Madhe

Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"-Alfred Sot 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qira në Dardani te pllatoja mbrapa Postes Madhe me siperfaqe 30m2 i gatshem per shume veprimtari.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim