Lokal me qira ne Mat 1 afer Rruges B

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 30 Krr 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mat 1
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Lokal me qira ne Mat 1 afer Rruges B #011

Siperfaqja e lokalit eshte 350 m2.

Posedon dhe nje bodrum 350 m2

Qmimi i qiras eshte (1.100) euro.
Per cdo informate shtese, na kontaktoni
044957892
gzimi.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim