Lokalet leshohen me qera 170m2 dhe 70m2

Jepet me qera nga: Bajram 22 Jan 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lokalet gjenden ne lagjen Arbëria afer hekurufhes se trenit dhe shum afer "Sheshit 21"
Lokalet jan te gatshme per shfrytezim
Per informacione te tjera na kontaktoni;
Tel:049403666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim