Loshojm banes me qira ne lagjen top hane

Jepet me qera nga: Edi 22 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo dhe oborr gjendet ne lagjen top hane ne prishtin ka kamer brenda banese edhe jash banses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim