Lshohet Banesa ne Lagjen e re MATI 1 (50)m2

Jepet me qera nga: Nexhat Pllana 16 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Çmimi:220€
Madhesi (50m2)
Leshohen 2 Banesa me qira me Lagjen e re Mati-1.Siperfaqja 50m2 Njera ne katin e 4-te dhe tjetra ne katin 6-te me 1 lift.Sallon me kuzhin 1 dhoma e fjetjes Koridor Banjo ballkon.E mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim