Lshoj banes me qera

Jepet me qera nga: taulant 29 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: mati 1 13kateshet
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera te13kateshet Mati 1 , banesa përbëhet nga dhoma e ditës kuzhina ,tri dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkone dhe ambientet tjera ndihmëse. Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar qe 1muaj, nxemje qendrore, derë të blinduar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim