Lshoj banese me qira afer gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania ka afer Shkollen fillore Pjeter Bogdani si dhe Ambulancen banesa ka kete renditje: dhom dite dhom gjumi koridore kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari ka mirmbajtje ne hyrje te baneses dhe koridoreve kamerat ka ne vezhgim 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim