Lshoj banesen me qer ne emshir

Jepet me qera nga: sebi 21 Tet 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir Banesat e Lesnes
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Emshir ,afer me rrehtin kreysor, Banesa ka 2 dhoma banjo ,kuzhine, ka nxemje qendrore eshte e mobiluar dhe e paisur ...Nr 044 248 134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim