Lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 16 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa posedon sallon kuzhin dhome koridor banjo dhe ballkon eshte e mobiluare uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim