Lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 10 Nën 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr,Fanili
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lshoj banesen me qira afer Gimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ,ka ambulancen afer si dhe shkollen fillore , banesa ka sallon kuzhin 2 dhoma eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim