Lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 19 Shk 02:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer Shkollen fillore Pjeter Bogdani si dhe ambulancen banesa ka kete renditje: ka dy dhoma,koridor kuzhin , banjo eshte e mobiluare uje ka 24 ore kamerat ka ne vezhgim 24ore gjithashtu ka mirmbajtje ne hyrje te baneses dhe koridoreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim