Lshoj banesen me qira afer Shkolles se Mesme Sami

Jepet me qera nga: ismet 23 Shk 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardanija ka afer Shkollen fillora Pjeter Bogdani gjithashtu ka afer ambulancen banesa ka kete renditja: dy dhoma, koridor kuzhin, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari banesa ka mirmbajtje te hyrjes dhe ballkonave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim