Lshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Nazmi 14 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne katin e 3 ka 1 dhom 1 banjo 1 shpajz ,banesa gjendet ne rrugen kryesore ne Ulpian. Banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobilume. Nr 044 264 491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim