Me qera 105m2 350€ afer Qafes

Jepet me qera nga: Agjencioni Dega 25 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen afer Qafes banesa ka 2 dhoma gjumi, dhom dite, kuzhin me trapezari te bukes dhe sallon, shpajz ballkon, e mobiluar shum bukur. Cmimi 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim