Me qera banesa 4 dhomshe afer Qafes 300 euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 18 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen 4 dhomshe afer Qafes banesa ka dy dhoma gjum, nje dhom per cift dhe tjetra per femije, dhom dite te madhe, kuzhin me trapezari te bukes dhe sallon, shpajz, ballkn, e mobiluar shm bukur
Cmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim