Me qera ose shitet

Jepet me qera nga: Gezim 10 Gsh 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: 80
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qera osz shitet banesa gjindzt ne rrugen gustav mayer mrapa hotel siriusit ka dhome gjumi sallon kuzhine ballkon me pamje nga qyteti dhe esht e mobiluar te interesuarit te mz kontaktojn nepermjet sms sipas mundesise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim