Me qira

Jepet me qera nga: Blerim 07 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiana u1 h9 kati 2,Prishtine
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Kati 2-te,
dhome dite ,trepezari,kuzhine,dy dhoma te fjetjes,banjo dhe wc,ballkon, nxemje qendrore.
Shkolla "hasan Prishtina " 3 min. large, qerdhja ngjit me ndertese. Kuzhina
,banjo dhe dritaret jane te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim