Me qira banesat 1 dhe 2 dhomeshe

Jepet me qera nga: Mali 03 Sht 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoje me qira banesat 1 dhe 2 dhomeshe afer xhamis se llapit te mobiluar kushte ideale pwr banim.Ngrohje qendrore etj.
Permes Viber 00377 44 115 981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim