NEW QIRA BANESE PERFECTE LIRE

Jepet me qera nga: arber Sot 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen ne lagjen Emshir,
Banesa posedon Sallon , kuzhin Dhome Fjetje,banjo, koridor dhe ballkon e tera e mobiluar mire,
Qmimi 250 i padiskutushem
Kontakt_Viber-Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim