OFROJ BANES ME QERA PER STUDENTE (f)

Jepet me qera nga: sinan 31 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer gjimnazit "Sami Frasheri" ne prishtin. Banesa eshte e re dhe e mobiluar. Ka ngrohjen qendrore dhe uje 24/7. Çmimi eshte 240 euro ne muaj, ne kete çmim perfshihet ngrohja, uji dhe mbeturinat, vetem rryma duhet te paguhet nga qeramarreset.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim